Browse By

Pracownicy

PRACOWNICY KATEDRY BIOCYBERNETYKI I INŻYNIERII BIOMEDYCZNEJ:

  • NAUKOWO-DYDAKTYCZNI:

Kierownik Katedry Biocybernetyki i Inżynierii Biomedycznej – dr hab. Agnieszka Dardzińska-Głębocka (pok. M-325, tel: 571-443-022), e-mail: a.dardzinska[at]pb.edu.pl

dr hab. Edward Oczeretko (pok. M-333, tel: 571-443-084), e-mail: e.oczeretko[at]pb.edu.pl

dr hab. inż. Szczepan Piszczatowski (pok. M-329, tel: 571-443-085), e-mail: s.piszczatowski[at]pb.edu.pl

dr hab. inż. Eugeniusz Sajewicz (pok. M-333, tel: 571-443-086), e-mail: e.sajewicz[at]pb.edu.pl

dr hab. inż. Jarosław Sidun (pok. M-327, tel: 571-443-087), e-mail: j.sidun[at]pb.edu.pl

dr inż. Piotr Borkowski (pok. M-329, tel: 571-443-078), e-mail: p.borkowski[at]pb.edu.pl

dr inż. Marta Borowska (pok. M-331, tel: 571-443-079), e-mail: m.borowska[at]pb.edu.pl

dr inż. Marcin Derlatka (pok. M-327, tel: 571-443-044), e-mail: m.derlatka[at]pb.edu.pl

  • ASYSTENCI:

mgr inż. Anna Kasperczuk (pok. M-331, tel: 503-737-803), e-mail: a.kasperczuk[at]pb.edu.pl

mgr inż. Żaneta Anna Mierzejewska (pok. M-323, tel: 571-443-111), e-mail: a.mierzejewska[at]pb.edu.pl

mgr inż. Justyna Skubich (pok. M-322, 571-443-093), e-mail: j.skubich[at]pb.edu.pl

mgr inż. Piotr Prochor (pok. M-323, tel: 571-443-048), e-mail: p.prochor[at]pb.edu.pl

  • PRACOWNICY INŻYNIERYJNO-TECHNICZNI:

mgr inż. Paweł Lipowicz (pok. M-437, tel: 571-443-118), e-mail: p.lipowicz[at]pb.edu.pl

  • PRACOWNICY ADMINISTRACYJNI:

mgr Anna Oleksiuk (pok. M-200, tel. wew. 92-05, tel: 797-990-773), e-mail: a.oleksiuk[at]pb.edu.pl

  • DOKTORANCI:

mgr inż. Ewelina Bębas (pok. M-360)

mgr inż. Ewelina Brzozowska (pok. M-360)

mgr inż. Adrian Dubicki (pok. M-322)

mgr inż. Katarzyna Ignatiuk (pok. M-360)

mgr inż. Paulina Obrębska (pok. M-322)

mgr inż. Małgorzata Zdrodowska (pok. 300, tel: 797-990-774), e-mail: m.zdrodowska[at]pb.edu.pl